Станція юних туристів м.Умань
Russian English French German Italian Spanish

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Погода

календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ми в соц. мережах



друзі сайту







Досягнення



2016/2017 навчальний рік


ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ТА МЕТОДИЧНИЙ НАПРЯМОК


Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді
«Моя Батьківщина – Україна»

Переможець обласного туру:

  • "Незабутні події Зеленої Брами.» – робота гуртка "Екологичне краєзнавство" (керівник гуртка Джога Н.Д.)


Обласний конкурс «Кращий паспорт походу»

І місце - паспорт маршруту пішохідного походу ІІІ ступеня складності "Дороги поколінь " (автор Луговацький А. І.)

І місце - паспорт маршруту одноденного пішохідного походу " Мандрівка до мальовничого села Дмитрушки " (автор Кошеленко О.В.)

І місце - паспорт маршруту велосипедного походу І ступеня складності " Старовинна церква святомучениці Параскеви " (автор Манзюк С.В.)



Обласний конкурс навчально-методичних матеріалів

І місце - Методична розробка " Спортивне орієнтування з чого починати.." (автор Марущак І.О.)

ІІ місце - розробка туристсько-краєзнавчого маршруту одноденного пішохідного походу " Слава і честь героям " (автор Кошеленко О.В.)



Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»

Переможець обласного етапу:

  • Звіт про експедицію з туристського краєзнавства «Загублений край» – робота гуртка "Пішохідний туризм" (керівник гуртка – Баранюк А.А.)



ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНИЙ НАПРЯМОК


обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юніорів на дистанції «крос-похід»

  • Старша команда – ІІІ місце
    • Молодша команда – І місце


    Обласні змагання з паркового спортивного орієнтування

    Особистий залік:

    • ІІ місце – Устенко Тимофій


    Відкриті обласні змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді

    Особистий залік:

    • І місце – Пічкур Діонісій
    • ІІІ місце – Матвієнко Денис

    дистанція "Смуга перешкод" (старша команда):

    • ІІ місце – особисто-командний залік
    • ІІ місце – командний залік
    • ІІ місце – комплексний залік

    обласний етап Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юніорів

      Старша вікова група (тренер Дегтярьов Є.В.):

      • І місце – місце на дистанції "Смуга перешкод" ІІІ класу
      • ІІ місце – на дистанції «крос-похід» ІІІ класу
      • І місце – комплексний залік

        Молодша вікова група (тренер Кучеренко В.А.):

        • І місце – місце на дистанції "Смуга перешкод" ІІ класу
        • ІІІ місце – на дистанції «крос-похід» ІІ класу
        • ІІ місце – комплексний залік


        2015/2016 навчальний рік


        2014/2015 навчальний рік


        2013/2014 навчальний рік


        2012/2013 навчальний рік


        2011/2012 навчальний рік


        2010/2011 навчальний рік