Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ми в соц. мережах

друзі сайту

Головна » 2018 » Травень » 16 » Обласні змагання з пішохідного туризму

10-13 травня 2018 року в лісовому масиві поблизу с. Геронимівка Черкаського району відбувся обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків, у якому взяла участь команда Станції юних туристів м.Умань до складу якої увійшли: Пічкур Діонісій, Красовська Катерина, Красовська Анна, Чернецька Анастасія, Троян Тарас, Слупіцький Володимир, Марущак Анастасія та Савчук Марина.

Цього річ організатори змагань вирішили перевірити учасників на міцність, тому протягом трьох днів змагань учасники взяли участь у 4-х дистанціях ІІ класу (група Б) та ІІІ класу (група А).

Першого дня на дистанції «Особиста смуга перешкод» найкращий результат показав досвідчений Пічкур Діонісій, який здобув перше місце серед хлопців. Другий день був найбільш напруженим та виснажливим, адже потрібно було взяти участь у двох складних дистанціях: «Командна смуга перешкод» та «Крос-похід». На обох дистанціях наша команда була третьою.

Дощ, який пішов останнього дня, не дозволив провести змагання зв'язок у повному об’ємі, але тим не менше наша зв’язка у складі Пічкура Діонісія, та Красовської Катерини виборола друге місце і підтвердила виконання першого спортивного розряду. Загалом у комплексному заліку, за підсумками усіх дистанцій, наша команда посіла призове трете місце.

Автор: Kaskader | 20.04.2024 | Переглядів: 348 | Коментарів: 0