Керівник гуртка – Баранюк А.А. Дослідження звичаїв та обрядів, пов’язаних із оберегом житла, як одного із способів відтворення та розуміння світосприйняття наших предків та впливу надбання традиційної культури на національну свідомість сучасних українців.
Дослідження звичаїв та обрядів, пов’язаних із оберегом житла, як одного із способів відтворення та розуміння світосприйняття наших предків та впливу надбання традиційної культури на національну свідомість сучасних українців.
Керівник гуртка – Гуцалюк В.Б. Особливості бджільництва жителів Черкащини, зокрема і Уманщини.
Особливості бджільництва жителів Черкащини, зокрема і Уманщини.
Керівник гуртка – Джога Н.Д. Робота знайомить з історичним минулим та сьогоденням села Кочержинці Уманського району, поблизу якого побудований та відроджений із забуття Свято-Георгіївський жіночий монастир, створено кінноспортивну школу та відомчу базу відпочинку.
Робота знайомить з історичним минулим та сьогоденням села Кочержинці Уманського району, поблизу якого побудований та відроджений із забуття Свято-Георгіївський жіночий монастир, створено кінноспортивну школу та відомчу базу відпочинку.
Гурток «Пішохідний туризм» Керівник гуртка – Марченко Н.В. Розповідь про члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, кандидата педагогічних наук, доцента педуніверситету художницю Олену Василівну Поліщук.
Керівник гуртка – Марченко Н.В.
Розповідь про члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, кандидата педагогічних наук, доцента педуніверситету художницю Олену Василівну Поліщук.
Керівник гуртка – Джога Н.Д. Дослідження поєднання та використання природного матеріалу в створенні унікальних композицій гранітних об'єктів та витворів рук людських на прикладі гротів дендрологічного парку «Софіївка».
Дослідження поєднання та використання природного матеріалу в створенні унікальних композицій гранітних об'єктів та витворів рук людських на прикладі гротів дендрологічного парку «Софіївка».
Керівник гуртка – Веремієнко О.В. Опис дослідження умов становлення найвеличнішого храму нашого міста – Святомиколаївського православного собору.
Опис дослідження умов становлення найвеличнішого храму нашого міста – Святомиколаївського православного собору.
Керівник гуртка – Баранюк А.А. Пошукова робота по збору інформації про події воєнних часів, присвячена 65-річчю з Дня Перемоги.
Пошукова робота по збору інформації про події воєнних часів, присвячена 65-річчю з Дня Перемоги.
Керівник гуртка – Марченко Н.В. Екскурсійний маршрут Уманню, що знайомить з історією Черкащини, Уманського краю в роки Великої Вітчизняної війни, а саме місцями захоронення жертв фашизму – уманчан, євреїв, військовополонених під час війни поблизу с. Гродзево.
Екскурсійний маршрут Уманню, що знайомить з історією Черкащини, Уманського краю в роки Великої Вітчизняної війни, а саме місцями захоронення жертв фашизму – уманчан, євреїв, військовополонених під час війни поблизу с. Гродзево.
Керівник гуртка – Веремієнко О.В. Екскурсійний маршрут старою частиною Умані, де розташовані найстаріші будівлі міста – унікальні з архітектурної та історичної точки зору – з яких починалася його славна історія.
Екскурсійний маршрут старою частиною Умані, де розташовані найстаріші будівлі міста – унікальні з архітектурної та історичної точки зору – з яких починалася його славна історія.
Керівник гуртка – Баранюк А.А. Пошукова робота гуртківців по збору матеріалів про уманчан-ветеранів Великої Вітчизняної війни, а також про історичні події, що розгорталися на території рідного міста в роки війни.
Пошукова робота гуртківців по збору матеріалів про уманчан-ветеранів Великої Вітчизняної війни, а також про історичні події, що розгорталися на території рідного міста в роки війни.