Станція юних туристів м.Умань
Russian English French German Italian Spanish

Пошук

Календар

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Погода

календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ми в соц. мережахдрузі сайтуРобота закладу


Станція юних туристів м. Умань

Станція юних туристів м. Умань – це позашкільний навчально-виховний заклад в системі Міністерства освіти і науки України, що забезпечує додаткову освіту в позаурочний час з туристсько-спортивного та туристсько-краєзнавчого профілів, передбачає залучення підростаючого покоління до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, оволодіння практичними уміннями та навичками з різних видів спортивного туризму, орієнтування, топографії.

СЮТур здійснює навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну, спортивну роботу з дітьми шкільного віку та роботу з обдарованою молоддю за такими напрямками: спортивний (пішохідний туризм, спортивний туризм, спортивне орієнтування, водний туризм), краєзнавчий (географи-краєзнавці, екологи-краєзнавці, історики-краєзнавці, літературне краєзнавство), комбінований (туристи-краєзнавці, юні туристи-краєзнавці).


Для активних, цілеспрямованих, обдарованих, творчих дітей та підлітків у закладі організовано роботу 18 гуртків, які дають можливість:

 • удосконалити різноманітні туристські уміння та навики;

 • навчитися надавати першу медичну допомогу, проводити рятувальні роботи та транспортувати потерпілих у надзвичайних ситуаціях;

 • підготуватися до туристських походів із велосипедного, гірського, водного та пішохідного туризму;

 • брати участь у міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях із різних видів туризму;

 • підвищити спортивну майстерність;

 • брати участь у походах, подорожах, експедиціях, екскурсіях по рідному краю;

 • здійснювати пошукову науково-дослідницьку роботу за напрямками Всеукраїнських туристсько-краєзнавчих експедицій «Історія міст і сіл України», «Моя Батьківщина – Україна», «Пізнай свою країну» тощо;

 • щорічного відпочинку в профільних таборах;

 • професійної орієнтації школярів на діяльність у галузі туризму.


У 2018/2019 навчальному році в закладі працюють гуртки за таким розкладом


Усіх, хто бажає займатися туризмом, любить мандрувати, вивчати історію, культуру, побут, природу нашого краю, запрошуємо до занять у нашому закладі. До гуртків зараховуються учнівська молодь віком від 7 до 18 років протягом усього навчального року (з 1 вересня по 31 травня). Заняття у гуртках та секціях проводяться як на базі закладу, так і за місцем навчання дітей 2-3 рази на тиждень, тривалість заняття 1,5-2,5 години в залежності від віку вихованців, рівня та року навчання.

Зміст роботи гуртків визначається навчальними планами і програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України, адаптованими програмами, які проходять апробацію в нашому навчальному закладі.

Набір здійснюється на безконкурсній основі, навчання у гуртках безкоштовне. Для зарахування в гурток батькам необхідно особисто написати заяву, заповнити бланк анкети та отримати дозвіл лікаря на заняття у гуртках. Бланки заяви, анкети та дозволу лікаря можна завантажити тут.


Для педагогічних працівників, турорганізаторів шкіл міста, всіх небайдужих до туризму ми пропонуємо:

 • інформаційно-методичне забезпечення всіх форм і видів туристсько-краєзнавчої роботи;

 • навчання туристських кадрів через семінари-практикуми, методоб′єднання;

 • допомогу в розробці тематичних маршрутів та організації походів і краєзнавчих експедицій по рідному краю;

 • допомогу в оформленні документації для перевезення організованих груп дітей автомобільним транспортом;

 • консультації по організації роботи та реєстрації музеїв при закладах освіти міста Умані.

За довідками та консультаціями звертатись щодня (крім суботи та неділі) з 9.00 до 18.00 год. за адресою: м. Умань, вул. Тютюнника 16, або за тел. 3-17-47.


Щоб більше дізнатися про діяльність нашого закладу Ви можете переглянути наступні матеріали: