Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Ми в соц. мережах

друзі сайту

Головна » 2013 » Жовтень » 15

В неділю, 13 жовтня 2013 року, в місті Черкаси відбувся спортивно-масовий захід зі спортивного орієнтування "Осінній лист". В лісовий масив поблизу санаторію Україна з’їхалося близько 300 учасників з усієї Черкаської області, щоб в черговий раз позмагатися в умінні швидко та вміло орієнтуватися на місцевості з компасом та картою. Не залишилася осторонь цієї події і станція юних туристів м. Умань і вкотре рішуче вступила в боротьбу за головну нагороду змагань.

Право підняти прапор на відкритті змагань отримав наш вихованець Смирнов Ярослав як минулорічний переможець. В цьому році разом із досвідченими гуртківцями від нашого закладу поїхали і вихованці-початківці, щоб вперше спробувати свої сили на обласних змаганнях, і педагогічні працівники з метою підвищення своєї фахової майстерності. 18 наших спортсменів старанно та самовіддано працювали на дистанції. В напруженій боротьбі Смирнову Ярославу вдалося вирвати перемогу у 50 учасників вікової групи Ч-16 і посісти І місце в особистому заліку. Взяти найвищі нагороди зуміли і наші учасниці у групі Ж-18, де Баслик Оля посіла І місце, а Марущак Ілона – ІІ місце. Приємно здивувала своїм виступом Кузнєцова Анастасія, яка, вперше потрапивши на такі змагання, зуміла показати добрий результат, посівши ІІІ місце у групі Ж-14. Не зовсім вдало виступили інші наші учасники – не то дала про себе знати втома після раннього підйому та довгого переїзду, чи то змагання досить високого рівня поки що не підкорилися нашим початківцям. Отож у командному заліку команда СЮТур м. Умань посіла лише 4 місце, поступившись лише 2 очками команді з Драбівського району. Але ми не втрачаємо оптимізму і будемо далі наполегливо працювати, щоб в радість собі і на заздрість іншим командам завойовувати призові місця на різних змаганнях.

Автор: Kaskader | 15.10.2013 | Переглядів: 545 | Коментарів: 0